שאלות נפוצות של לקוחות ותשובות.

 

השאלון שלנו מאפשר לבדוק האם אתה עומד בקריטריונים ואם יש סיכוי לקבלת החזר ממס הכנסה.

 

שאלה: אני עובד במקום עבודה רציני ומסודר . האם יש סיכוי שהנהלת חשבונות טעתה בחישוב סכום המס שלי? בשביל מה לבזבז את הזמן שלי?

 

תשובה: לא מדובר בטעויות. פשוט לא קיימת הנהלת חשבונות שיכולה לקחת בחשבון את כל ההבטים של עובדי החברה, כגון:  פרטים ותנאי העבודה של בן/בת זוג, מצבם הבריאותי של בני המשפחה , ההיסטוריה התעסוקתית של העובד וכו'. את הנתונים הללו ניתן לבדוק רק באופן פרטני בעזרת מומחים בתחום.

 

 

 

שאלה: אם אני יכול לפנות בעצמי למס הכנסה, למה שאשלם למישהו שיעשה זאת עבורי?

 

תשובה: אין ספק שאפשר לפנות למס הכנסה בצורה עצמאית, אך צריך לזכור כי כרוך בכך סיכון – האם אתה בטוח שמגיע לך החזר? האם אתה בטוח שתקבל את כל מה שמגיע לך? האם אתה יודע על אילו שנים כדאי לך להגיש בקשה להחזר מס ועל אילו שנים לא? וגם אם כל הנתונים כבר ידועים לך האם המאבק ברשות הבירוקרטית לא תגרום לך לאבד את האמון בקבלת ההחזר עוד לפני שניסית? אל תיקח את הסיכון - פנה למומחה שיעשה זאת עבורך ולא יחייב אותך אם לא תימצא זכאי להחזר מס.

 

שאלה: שמעתי שיש אנשים שעוד נשארו חייבים כסף למס הכנסה. איך אני יכול להיות בטוח שזה לא יקרה לי?

 

תשובה: צוות המומחים שלנו בודק בקפידה את הסכום ששילמת למס הכנסה בתקופה רלונטית ואת הסכום אותו היית אמור לשלם. אנחנו מתחייבים להגיש בקשה להחזר מס רק לאחר שהבדיקה מצאה כי מגיע לך החזר מס ואנו אף נדאג לעדכנך לפני העברת הבקשה מהו ההחזר המגיע לך.

 

שאלה: החלפתי כמה מקומות עבודה ולא שמרתי את כל תלושי המשכורות שלי. האם אני יכול להגיש בקשה להחזר מס בכל זאת?

 

תשובה: באישורך נוכל להשלים את המסמכים החסרים ממס הכנסה ומביטוח לאומי ואז להגיש את הבקשה להחזר מס.

יש לך עוד שאלות? תתקשר אלינו -   03-9234593

ונשמח לענות . בהצלחה.  או תכתוב